Kadra

Wytrenują Cię najlepsi!

Naszą kadrę stanowią czołowi licencjonowani trenerzy personalni, doświadczeni praktycy od wielu lat pracujący w zawodzie trenera personalnego – zarażający innych pasją do sportu i zdrowego trybu życia oraz wysokiej klasy specjaliści z wybranych zagadnieniach wiedzy np. anatomii, fizjologii czy przedsiębiorczości.

Poznaj sylwetki naszych specjalistów!


Marek marek stefanskiStefański, trener personalny z 5-letnim stażem. Sportowiec, którego wielką pasją jest sport, podwójny wicemistrz Polski w kulturystyce ekstremalnej do 70 i 75 kilogramów.

Jest magistrem wychowania fizycznego, instruktorem pływania, wielokrotnym zwycięzcą trójboju tlenowego oraz zawodów bokserskich. Jego wielką pasją jest dietetyka kliniczna, ziołolecznictwo i medycyna niekonwencjonalna. Udziela wykładów dotyczących zdrowego odżywiania oraz treningów. Zajmuje się również fitness modelingiem, był między innymi na okładce magazynu „KIF”, w którym także publikuje swoje artykuły.

Jest autorem bloga o zdrowym żywieniu „Łap Formę” oraz twórca wielu publikacji o tematyce sportowej i żywieniowej. Miłośnik kulturystyki, fitnessu, sztuk walki, akrobatyki i wielu innych dziedzin sportu.


bg_headerMateusz Sowińskitrener personalny i fizjoterapeuta. Ukończył studia na kierunku Fizjoterapia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Dodatkowo swoje kwalifikacje uzupełnił o studia podyplomowe na kierunku Edukacja w opiece okołoporodowej. Posiada również dyplom Personal Trainer – Profi Fitness School.

Dzięki wykształceniu medycznemu fizjoterapeuty oraz uprawnieniom trenera personalnego, potrafi wnikliwie analizować biomechanikę ludzkiego ciała. Znajomość anatomii oraz fizjologii człowieka pozwala mu realizować m.in. takie cele, jak redukcja bólu kręgosłupa, wizualne korekcje sylwetki czy powrót do sprawności. Ponadto w swojej pracy z pacjentami i klientami stosuje techniki treningu mentalnego, co wpływa na wzmacnianie psychiki, ponieważ pozytywne nastawienie jest nieocenione w przełamywaniu kolejnych barier.

Szeroką wiedzę z zakresu dietetyki i nutraceutyków, wykorzystuje w układaniu harmonijnych programów dietetycznych, opartych na smaku i prawidłowych wartościach odżywczych.


1 duzeJakub Stańczuk – od 2013 roku jest instruktorem Muaythai w klubie Jatubaht Szczecin oraz Berserker’s Team Szczecin. Prowadzi zajęcia z Tajskiego Boksu, który charakteryzuje się, oprócz technik bokserskich, dodatkowo uderzeniami łokciem, kolanami, kopnięciami piszczelem oraz walką w zwarciu. Prowadzi treningi dla mężczyzn, kobiet, dzieci i młodzieży.

Dodatkowo jest zawodnikiem, brązowy oraz srebrny medalista mistrzostw Polski Muaythai oraz złotym medalistą Mistrzostw Polski K1. Bierze nadal czynny udział w zawodach np. na ostatniej arenie berserkerów w Szczecinie.

Sport to nie tylko jego pasja, a także styl życia.

 

 

 


1459044_678481238852323_1366689892_n

Nina Kaczmarek – założycielka PieknyUmysl.info i Kobietowo.pl. Z wykształcenia Andragog i Trenerka biznesu, Coach ICF, Diet Coach, wieloletnia Trenerka Fitness.  Prywatnie amatorka wielu form aktywności fizycznej.

Człowiek pasja. Ilość jej zainteresowań jest niewyczerpana. Regularnie i nieustannie uczestniczy w warsztatach, kursach i szkoleniach pogłębiających jej wiedzę, aby umiejętnie przekazywać ją uczestnikom jej wykładów, spotkań, warsztatów.

Sama o sobie:

„Lubię żyć tak, by czuć się dobrze ze sobą. Ważne dla mnie jest, jaki mam stosunek do drugiego człowieka, a swoją osobę kreuję przez porównanie siebie samej, do tej Niny z przedwczoraj.”

 

 


SONY DSCJoanna Sawicka-Budziak – od ponad dziesięciu lat prowadzi szkolenia i pobudza ludzi do działania, realizuje projekty dla firm, instytucji i organizacji. Wspiera osoby pragnące założyć swój własny biznes jak i przedsiębiorców w rozwoju.

Od 2014 roku Akredytowany Coach ICF ACC – autorka otwartych warsztatów coachingowych „Przystanek JA”.

Uśmiechnięta, empatyczna, z szeroko otwartymi oczami, zawsze gotowa zadać pytanie.

Sama o sobie:

Dbając o dobro swoich klientów jestem w ciągłym procesie superwizyjnym pod bacznym okiem Katarzyny Dujanowicz. Zapewniam w ten sposób wysoką jakość świadczonych usług oraz wysoki komfort pracy.


AgaAgnieszka Wietrzyńska– fizjoterapeutka, trener personalny. Specjalizuje się w terapii manualnej i integracji strukturalnej. Zajmuje się sportowcami oraz osobami z dolegliwościami bólowymi różnego pochodzenia. Zwolenniczka wielopłaszczyznowego podejścia do pracy z człowiekiem. Propagatorka masażu oraz mądrego podejścia do treningu. Jej naczelną zasadą jest dbanie o zdrowie swoich podopiecznych, dzięki czemu osiągają oni świetne wyniki w swoich dyscyplinach. Wnikliwość i praktyczna weryfikacja zdobytej wiedzy pozwalają jej na osiąganie sukcesów terapeutycznych oraz planowanie przemyślanych, indywidualnych treningów dostosowanych do dysfunkcji i możliwości danego człowieka.

Prywatnie pasjonatka treningu siłowego, koszykówki. Z ciekawością śledzi doniesienia dotyczące zdrowia człowieka w każdym jego wymiarze.


Agata Bugorska

Agata Bugorska – Instruktor fitness, trener personalny, szkoleniowiec oraz prezenter IFAA Poland a wcześniej tancerka tańca współczesnego. Specjalizuje się w formach wzmacniających, prozdrowotnych tj. pilates, stretching a także metodyce nauczania choreografii. Cały czas stawia na rozwój i pogłębia wiedzę z zakresu metod treningowych, nowych form fitness oraz dietetyki.

Dodatkowo zawodniczka sportów sylwetkowych – v-ce mistrzyni Europy w kat. Fitness Classic INBA oraz zdobywczyni 2. miejsca w Pucharze Polski federacji WFF WBBF w kategorii Fitness Model.


Maciej Denisiuk

mgr Maciej Denisiuk, ratownik medyczny

od 2004 r pracuje w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie jako ratownik medyczny

również od 2004 roku pracuje w Zakładzie Medycyny Ratunkowej PUM jako wykładowca

od ponad 10 lat prowadzenie szkoleń i kursów z pierwszej pomocy jak i doskonalących dla kadry medycznej m.in w dziale szkoleń WSPR w Szczecinie.


Kamila Kuźmicz

Kamila Kuźmicz: dietetyk, psychodietetyk, trener personalny. Na co dzień prowadzi własną praktykę dietetyczną w Centrum Medycznym EuroMedis, a także jest pracownikiem naukowym oraz nauczycielem akademickim w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Prowadzi wiele szkoleń dotyczących prawidłowego odżywiania różnych grup społecznych. Sport jest jedną z dziedzin, która jest jej szczególnie bliska. Wiele lat trenowała siatkówkę, a następnie siedmiobój lekkoatletyczny z licznymi startami w Mistrzostwach Polski. Doradzała w żywieniu wielu sportowcom.

Sama o sobie:

Jest pogodną entuzjastką, nie tylko zdrowego żywienia, lecz ogólnie pojętego zdrowego trybu życia. Uwielbia zdobywać szczyty górskie, spływać kajakami, jeździć na rowerze, a także wykonywać wszelką aktywność fizyczną na łonie natury, do której gorąco zachęca swoich pacjentów.


1986